Działka budowlana Smyków gm. Raków
Smyków gm. Raków Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 19:36
111 645 zł
135 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:827 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 111 645 zł / 135 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 823 m2 zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Smyków (gm. Raków). Działki z możliwością łączenia i dostosowania powierzchni według własnym potrzeb. Wszystkie działki będą miały zapewniony dostęp do prądu oraz wody. Cały teren osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu pod budownictwo jednorodzinne (nie trzeba starać się o warunki zabudowy). Cały kompleks bardzo dobrze ustawiony względem stron świata (ekspozycja południowa).Lokalizacja osiedla tuż pod lasem zapewnia ciszę i spokój, jednocześnie posiada bardzo dobre połączenie drogowe do większych miejscowości oddalonych o: Raków - 13km, Daleszyce - 14 km, Chmielnik 16 km, Kielce 25 km, Staszów 29 km.
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego: 577 - pokaż numer telefonu -
Link do map google: https: //maps.app.goo.gl/KfjXXzyA9JycaRR67
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Numer oferty: ASN-GS-2204-6
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook